Duyurular

İnşaat İşleri İçin İhale İlanı

      TOPRAK ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ TOHUMCULUK SOĞUK HAVA DEPOSU İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13. Etap) kapsamında Konya ili Ereğli ilçesi ( Ereğli Organize Sanayi Bölgesi) (109 ada 5 parsel)’de gerçekleştirilecek TOPRAK TARIM MEYVE SEBZE KURUTMA TESİSİ kapsamında inşaat işi ihalesi yapmaktadır.

     İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası www.topraktohumculuk.com internet adresinden görülebilir. Ancak, ihale dosyası ADANA KARAYOLU ÜZERİ TÜRKMEN KÖYÜ KAVŞAĞI EREĞLİ / KONYA adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat: 08/06/2020 saat 16:00

Gerekli ek bilgi ve açıklamalar www.topraktohumculuk.com’da yayınlanacaktır.

Teklifler 08/06/2020 tarihinde saat 16:15 ’de ve ADANA KARAYOLU ÜZERİ TÜRKMEN KÖYÜ KAVŞAĞI EREĞLİ / KONYA adresinde yapılacak oturumda açıklanacaktır.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13.Etap) mevzuatı gereği ihaleye davet dokümanları yatırımcı imzalı olarak sunulması gerektiğinden teklif verecek firmalar yatırımcı ile irtibata geçerek dokümanları almalıdır.

Toprak Organik Tarım Ürünleri Tohumculuk Soğuk Hava Depo İşletmeciliği San. ve Tic. Ltd.

Merkez Ofis: Orhangazi Mah. Adana Karayolu Üz. Türkmen Köyü Kavşağı Ereğli-KONYA/TÜRKİYE

Tesis: Konya Yolu 10. Km Ereğli-KONYA/TÜRKİYE

Mail: info@topraktohumculuk.com
Tel : +90 332 713 66 31